Spoľahlivé recenzie

Informácie
E-shop so zdravými potravinami. Ak hľadáte miesto, kde si môžete kúpiť kvalitné zdravé jedlo za rozumné ceny, naša široká ponuka vás určite zaujme.

Bambusová múka 500g

Dostupnosť: Veľké množstvo
Odoslané do: 48 hodín
Jednotková cena: 3,90 € 3.90
quantity ks

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 0
Kód produktu: 06936

Popis

Bambusová múka 500g

PRÍRODNÝ VÝROBOK, VYSOKÁ KVALITA

Výrobok je balený v obale typu „doypack“ so zipsom, ktorý umožňuje dlhodobú čerstvosť, pretože takéto obaly sa dajú mnohokrát otvárať a zatvárať a samotný obal je odolný, čo je pri preprave dôležité.

Bambusové vlákno, inak nazývané aj bambusová múka, sa získava z bambusových výhonkov. Vyznačuje sa vysokým obsahom vlákniny, ktorá zlepšuje činnosť čriev, a minimálnym množstvom sacharidov.

Bambusové vlákno je ideálne pre všetky druhy pečenia v ketogénnej, teda nízkosacharidovej kuchyni. Bambusové vlákno je veľmi užitočným produktom pri bezlepkovom varení.

Bambusová múka sa veľmi ľahko používa, a keďže je bez chuti a vône, nemení chuť jedál, ktoré pripravujeme. Nami ponúkaná bambusová múka je typ bambusového vlákna BF200, ktoré svojou štruktúrou pripomína vatu. Keď sa pridá do cesta, je jemnejšie a jemnejšie. Tento druh vlákniny dokonale absorbuje vodu, oveľa viac ako obyčajná múka. Ak nahradíme časť múky bambusovou vlákninou, musíme pamätať na zvýšenie množstva vody v recepte.

Ideálne na sladké pečivo, na pečenie sušienok, chleba, koláčov, koláčikov alebo sladkých palaciniek. Bambusovú múku môžeme použiť aj do slaných jedál, na prípravu halušiek, tortíl, rezancov.

Obsah:

Balenie obsahuje 500g bambusovej múky.

Zloženie:

  • bambusové vlákno BF200

Spôsob skladovania:

Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Doplňujúce informácie:

V závode sú tiež balené: mandle, rôzne orechy, sezam, sója, výrobky obsahujúce lepok.

Dátum spotreby / Krajina pôvodu

Informácie o produktoch Produkty pre balík sú vyberané náhodne, nie je možné zvoliť dátum spotreby a krajinu pôvodu.
Informácie o fotografii Misa, v ktorej je výrobok prezentovaný, sa nepredáva. Fotografia má iba informačný charakter a slúži na uvedenie produktu.
Krajina pôvodu Poľsko
Dátumy spotreby 2027.11.22

Hodnotenia výrobkov (0)

Zobrazia sa všetky recenzie (pozitívne aj negatívne). Overujeme, či pochádzajú od zákazníkov, ktorí si produkt zakúpili.

Prihlásenie

Zákaznícka linka:

Telefón: 0948 121 328

Email: ebrat@ebrat.sk

Waluty
Výrobcovia
viac viac
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl