Spoľahlivé recenzie

Informácie
E-shop so zdravými potravinami. Ak hľadáte miesto, kde si môžete kúpiť kvalitné zdravé jedlo za rozumné ceny, naša široká ponuka vás určite zaujme.

Konopné semienka - lúpané 250g

Dostupnosť: Tovar sa míňa
Odoslané do: 48 hodín
Jednotková cena: 4,80 € 4.80
quantity ks

product unavailable

pridať do zoznamu želaní
Hodnotenie: 5
Kód produktu: 04927

Popis

Konopné semienka - lúpané 250 g

PRÍRODNÝ VÝROBOK, VYSOKÁ KVALITA

Výrobok je balený v obale typu „doypack“ so zipsom, ktorý umožňuje dlhodobú čerstvosť, pretože takéto obaly sa dajú mnohokrát otvárať a zatvárať a samotný obal je odolný, čo je pri preprave dôležité. 

 

Sú to malé semená v tvare slnečnicových semien. Majú mierne orieškovú príchuť, pripomínajú píniové oriešky, ale majú jemnejšiu štruktúru. Konopné semená sú predovšetkým mimoriadne bohatým zdrojom bielkovín a obsahujú všetky minerály potrebné pre správne fungovanie nášho tela, vrátane vápniku, horčíka, draslíka, fosforu, železa a zinku, ako aj vitamínov A, D, E a K. Vďaka tomu sú ľahko stráviteľné. 3 lyžice semien sú toľko ako 11g bielkovín!

Jednou z najdôležitejších vlastností konopných semien je vysoký obsah kyselín Omega-3 a Omega-6. Sú nevyhnutné pre správne fungovanie nervového systému a pre vývoj a fungovanie mozgu.

Pravidelnou konzumáciou konopných semienok posilňujú kosti a kĺby a naše telo je obohatené o všetky esenciálne aminokyseliny, zdravé tuky a minerály. Znižujú hladinu zlého cholesterolu v krvi a tiež posilňujú imunitný systém a znižujú stres. Špeciálne odporúčané pre športovcov, vegetariánov a vegánov, tehotné ženy, deti a fyzicky aktívnych ľudí.

Konopné semená, ako napr. spirulina, obsahujú mimoriadne cennú kyselinu GLA (gama - linolénovú). Je to špeciálny typ Omega-6, ktorý nielen zmierňuje zápaly, ale tiež zlepšuje metabolizmus, vyživuje vlasy, pokožku a nechty a dokonca pomáha regulovať hladinu hormónov.

Konopné semená bez škrupiny možno pridať do mnohých varených a pečených jedál, ako aj do šalátov, smoothies a musli.


Obsah:

Balenie obsahuje 250 g vylúpaných konopných semien.

Spôsob skladovania:

Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Doplňujúce informácie:

V závode sú tiež balené: mandle, rôzne orechy, sezam, sója, výrobky obsahujúce lepok.

 

Dátum spotreby / Krajina pôvodu

Informácie o produktoch Produkty pre balík sú vyberané náhodne, nie je možné zvoliť dátum spotreby a krajinu pôvodu.
Informácie o fotografii Misa, v ktorej je výrobok prezentovaný, sa nepredáva. Fotografia má iba informačný charakter a slúži na uvedenie produktu.
Krajina pôvodu Litva
Dátumy spotreby 2024.05.20

Hodnotenia výrobkov (0)

Zobrazia sa všetky recenzie (pozitívne aj negatívne). Overujeme, či pochádzajú od zákazníkov, ktorí si produkt zakúpili.

Prihlásenie

Zákaznícka linka:

Telefón: 0948 121 328

Email: ebrat@ebrat.sk

Waluty
Výrobcovia
viac viac
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl