O nás

Spoločnosť Brat začala svoju činnosť pred 15 rokmi. Od začiatku bolo poslaním spoločnosti propagácia zdravého životného štýlu prostredníctvom zdravého stravovania. Hlavnou skupinou našich výrobkov boli prírodné nespracované produkty dovážané z celého sveta od spoľahlivých výrobcov. Postupom času sme rozširovali našu ponuku tak, aby sme našim zákazníkom dnes poskytovali nielen zdravé jedlo, ale aj prírodnú kozmetiku a doplnky výživy.

Orechy v záhrade

Všetky výrobky uvedené na trh sú overené a testované oddelením kontroly kvality a majú všetky potrebné schválenia a certifikáty. Zaisťujeme, aby dodané objednávky zodpovedali očakávaniam našich zákazníkov.

Za tento čas sme si získali dôveru zákazníkov doma i v zahraničí. Z dôvodu rastúceho záujmu o naše výrobky zahraničnými zákazníkmi sme sa rozhodli spustiť online obchod na Slovensku. Starostlivo sme pre vás pripravili širokú škálu potravinárskych výrobkov s podrobným popisom, pričom poskytujeme služby v slovenskom jazyku. Preprava objednávok je organizovaná zo skladu na Slovensku, aby sa zabezpečilo ich rýchle vybavenie.

Odporúčame vám sledovať našu fanpage na Facebooku, kde informujeme o nových produktoch, atraktívnych propagačných akciách a predovšetkým vás inšpirujeme pri starostlivosti o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych.

...Kúpili ste u nás?

Podeľte sa o svoj názor buď pod zakúpeným produktom, alebo v prieskumoch Google po zadaní objednávky, alebo na našej facebookovej stránke.

Každý názor sa premieta do dôveryhodnosti obchodu a výrobkov v ňom predávaných a pomáha novým zákazníkom pri rozhodovaní :)

Prihlásenie

Zákaznícka linka:

Telefón: 0948 121 328

Email: ebrat@ebrat.sk

Waluty
viac viac
nahor
Shop is in view mode
Zobraziť plnú verziu stránky
Sklep internetowy Shoper.pl